INSIGHTMEDIA GROUP – одна з найвідоміших груп кінокомпаній в Україні, яка бере свій початок ще з 2002 року.

 

Вже більше 20-ти років ми займаємося пошуком нових ідей та розробкою, створенням та розповсюдженням аудіовізуального контенту як власного виробництва, так і створеного у співпраці з іншими українськими та світовими продакшенами. За цей час в рамках InsightMedia Group було створено

12 повнометражних ігрових фільмів, 10 документальних фільмів та серіалів, зараз триває виробництво 11 проєктів, і ще 24 проєкти знаходяться на стадії девелопменту.

 

Ми також надаємо консультаційні послуги та підтримуємо кінопроекти будь-якого рівня складності.

ІСТОРІЯ INSIGHTMEDIA GROUP: 

 

INSIGHTMEDIA PRODUCER CENTER було засновано у 2001-му році як компанію спрямовану на виробництво телевізійного контенту, зокрема документального кіно, для загальнонаціональних телеканалів. Починаючи з 2007-го студія була переорієнтована на створення повнометражних фільмів для кіно-театрального прокату. Першим таким фільмом стала кінокартина режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», яка увийшла у ТОП 10 українського бокс-офісу й була висунута на премію Американської кіноакадемії як кращий іноземний фільм. За останні десять років студія створила понад 16 повнометражних фільмів і є одним з лідерів національного кінематографа.

INSIGHTMEDIA - важливий учасник Insightmedia Group - створений у 2008 році для виробництва документальних фільмів, дебютів, короткометражних фільмів, анімації та участі в міжнародних копродукціях. Серед проектів InsightMedia дебюти Марини Степанської «Стрімголов» та «Вулкан» Романа Бондарчука. Ці фільми брали участь у десятках міжнародних кінофестивалів, у тому числі на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах. Останньою та найуспішнішою роботою колективу став документальний фільм Тараса Томенка «Терикони». Цей фільм про дітей Донбасу, які змушені виживати майже на передовій, потрапив у програму «Generation» Берлінале-2022.

У 2019 році до INSIGHTMEDIA GROUP долучають дві нові компанії: Небокрай Філмз з потужним повнометражним фільмом "Кордон", який зараз знаходиться у виробництві, та документальним проєктом "От вінта", а також Саміра Філмз з унікальним та масштабним проєктом "Пожежа Саніри", події якого відбуваються в часи Трипілля.

НАША КОМАНДА: 


Філіппов Володимир Ігорович


креативний продюсер

художник-постановник


+380503018889

volodymyr.filippov@gmail.com

Суярко Андрій Миколайович

 

креативний продюсер

 

 

+380503274906

suyarko@gmail.com 

Коваленко Олександр Миколайович

 

продюсер

Овсяннікова Алла Павлівна

 

фінансовий продюсер

 

+380503513319

allaproducer@gmail.com 

Кучай Ганна Вікторівна

 

головний бухгалтер

Коваленко Марина Євгенівна

 

проєктний менеджер

Гринцевич Альона Василівна

 

PR-менеджер, промо, розробка проєктів

 

+380939134101

AlenaGrintsevich@gmail.com

Ігнацевич Сергій Петрович

 

проєктний менеджер, художній редактор

 

+380638152678

ignatsevichsergiy@gmail.com