Тривалість: 90 хв.
Жанр: психологічна драма
Режисер-постановник: Андрій Іванюк
Автор сценарію: Андрій Іванюк
Оператор-постановник: Руслан Гірін
Художники-постановники: Володимир Філіппов
Продюсери: Андрій Суярко, Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова, Сергій Паскару
Він - працівник "Беркуту". Все, що він має, він здобув сам. Його дитинство - це поневіряння в дитячому будинку. Зараз його життя – це кар'єра. Вона – це ще один щабель в його кар'єрній драбині.
Вона живе родиною. Вона заради нього повністю пожертвувала собою. Головне її бажання - сім'я в повному розумінні цього слова. Вона хоче повернути його кохання і вірить, що вагітність зможе це зробити.
вид: ігровий повнометражний фільм
режисер: Тарас Ткаченко
автор сценарію: Заза Урушадзе
Що є правда під час війни? Чи існує виправдання для руйнування правди, коли окупанти руйнують твою країну? Чи збережеш ти здатність проявляти людяність до ворога, коли до тебе в полон потрапить пілот, який ще годину тому бомбив твоє рідне місто?
Саме про це фільм за сценарієм Оскарівського номінанта Зази Урушадзе. Саме на ці запитання він намагався дати відповідь ще за часи війни в Грузії у 2008 році. Саме на ці запитання дає відповідь український режисер, володар Золотой Дзиґи (нагорода української кіноакадемії) Тарас Ткаченко під час війни в Україні.
Різни країни, але той же ворог. Ненависть панує в світі, але треба, щоб панувала правда! Повинен панувати закон! Повинна панувати людяність.
Статус: сценарна розробка
Матеріали:
вид: ігровий повнометражний фільм
автор сценарію: Сергій Ігнацевич
Історія протистояння Харкова "русскому міру" у 2014-му та 2022-му роках очима норвезької аспіранки, яка випадково стає учасником буремних подій
Статус: Сценарна розробка
Матеріали:
вид: повнометражний документальний фільм
режисер: Тарас Томенко
Проєкт «Маріуполь» є документом, який свідчить про геноцид вільних народів України. В основі проєкта - архів відео, які зняті свідками трагедії.
До матеріалів проєкта входять усі дописи з соцмереж про перебування в окупаціі, вихід з оточення, звірства окупантів, перехоплені переговори ворожих солдатів, спогади про те як виривалися з полону.
Збір матеріалів триває щогодини.
Статус: Збір матеріалів, розробка концепції
Матеріали: