САША-ОЛЕКСАНДР


Тривалість: 90 хв.

Жанр: соціальна драма

Виробник: ІнсайтМедіа

Режисер-постановник: Андрій Іванюк

Автор сценарію: Андрій Іванюк

Оператор-постановник: Руслан Гірін

Художники-постановники: Володимир Філіппов

Продюсери: Андрій Суярко, Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова, Сергій Паскару


Він - працівник "Беркуту". Все, що він має, він здобув сам. Його дитинство - це поневіряння  в дитячому будинку. Зараз його життя – це кар'єра. Вона – це ще один щабель в його кар'єрній  драбині.

Вона живе родиною. Вона заради нього повністю пожертвувала собою. Головне її бажання - сім'я в повному розумінні цього слова. Вона хоче повернути його кохання і вірить, що вагітність зможе це зробити.

Історія сімейних відносин Саші та Олександра.

 

Вона як покірне цуценя живе його «прихотями»  – з самого ранку вона повинна уже бездоганно виглядати: зачіска, макіяж. Ходити на тренування щоб тримати себе у формі і жити вдячністю, що Олександр повністю її забезпечує. Єдина віддушина - це виставка фотографій бездомних тварин яку вона організовує з єдиною подругою Мариною.

 

Олександр не хоче дитини. Бо народження Саші, в свій час завадило кар’єрному росту її батька, і дитина стане обузою якою був він для своїх батьків через, що потрапив у дитячий будинок.

 

Складність ситуації полягає в тому, що Олександр після поодиноких статевих актів змушує Сашу пити протизаплідні таблетки, які вона таємно довгий час уже не п'є.

Насильство. Насильство в сім’ї. Насильство над жінкою.

 

Це ті речі які не повинні існувати у нашому житті але які нажаль є.  Це реальність, з якою нам нажаль іноді приходиться зіштовхуватись.

 

Якщо у житті присутнє насильство різних форм – фізичне, психологічне – наскільки воно вливає на життя і на світосприйняття...

 

Це фільм про сімейне життя де жорстокість має непоправної наслідки.

Події на Майдані в ніч на 30-те листопада 2013 року – силовий розгін студентського майдану, в якому Олександр бере безпосередню участь.

 

Під час розгону він потрапляє у об’єктиви камери, що стає причиною зупинки його кар’єрного росту. Отримання нового звання відкладають на невизначений час.

 

Тим часом Саша дізнається, що вагітна.